photo portfolio
Klienci
klienci

REFERENCJEStudio Dadadesign przygotowało kompletną identyfikację graficzną pierwszej edycji festiwalu Łódź Czterech Kultur. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze studiem Dadadesign, któremu udało się nie tylko wpasować się w nasze wymagania budżetowe, ale również sprostać presji czasu, która był znaczącym czynnikiem przy realizacji zeszłorocznych projektów. Od idealnie trafionego logotypu po wszystkie projekty materiałów poligraficznych i www dzięki Dadadesign oprawa naszego festiwalu była nowoczesna i przykuwająca uwagę. Współpraca układała się nam bardzo sprawnie, polecamy Dadadesign jako partnera.


Miasto Dialogu w Łodzi
Miejska instytucja kultury
Realizator festiwalu Łódź Czterech Kultur


Jesienią 2012 roku podjęliśmy współpracę z Panem Łukaszem Buszka z firmy DADADESIGN. Współpraca obejmowała organizację sesji fotograficznej, wykonanie fotografii oraz ich obróbkę i przygotowanie dla potrzeb publikacji. Sesje odbywały się na terenie nieruchomości, których obsługą zajmuje się nasz zespoł. Wynikiem naszej współpracy było uatrakcyjnienie naszego serwisu internetowego poprzez publikacje fotografii ukazujących nasz zespół na tle oferowanych przez nas nieruchomości, co miało pozytywny wpływ na postrzganie naszej formy przez klientów. Współpraca odbywała sie płynnie i była owocem dobrego dialogu między klientem a wykonawcą. Zdecydowanie możemy polecić Pana Łukasza Buszkę z firmy Dadadadesign jako profesjonalnego i kompetentnego fotografika, potrafiącego oddać w swoich działaniach założenia i oczekiwania klienta.

Piotr Pawlik
PAWLIK NIERUCHOMOŚCI S.C.


Dnia 22 pażdziernika 2012 roku otworzyłam pierszą w Łodzi restaurację afrykańską. Od początku roku 2013 do dnia dzisiejszego moja firma współpracuje z pracowanią DADADESIGN. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pray zespołu DADADESIGN, który regularnie przygotowuje dla nas grafikę reklamową oraz fotografie. Praca zespołu DADADESIGN wynika z pasji i niewątpliwego talentu, są to ludzie punktualni, odpowiedzialni, sumienni i dokładni. Każdy projekt to dla nich nowe wyzwanie. Współpraca z DADADESIGN to prawdziwa przyjemność. Serdecznie polecam.

Magdalena Tsikampoungui
MEG-MU cook&design


Wszystkie użyte na stronie nazwy, logotypy oraz znaki towarowe i handlowe są wyłączną własnością stosownych podmiotów i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i identyfikacyjnych.

(C) 2008 DADADESIGN. All right reaserved

Poniżej przedstawiam listę klientów pośrednich i bezpośrednich dla których miałem przyjemność opracowywać projekty


17poludnik
3Bit
Alexander plaza
Anthos Borealis
Attiq
Baltmedia
cacani.eu
Colonial2
Contact pharm
Easy Times
Fantom
h2o drinki
Hartzlack
HOLA
ITT-bsc
Jacobs
Juraiski Festiwal Biegowy
Lukoil
Megmu
Miasto Dialogu
Milka
Pawlik nieruchomosci
Polskie Stowarzyszenie Spa & Wellness
Prince Polo
ProfitPharm
Salomon
SEC
Skok Chmielewskiego
SONKO
VizjaV
Willa marianna